Rekrutacja

Zapewne zadajesz sobie podstawowe pytanie – czym jest ELSA? ELSA to European Law Students’ Association – Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa.

ELSA to dla Ciebie szansa by być kimś więcej niż tylko jednym z wielu studentów Wydziału Prawa i Administracji. ELSA jest sposobem na studia, czyli możliwością poznania ludzi, którzy tak samo jak Ty chcą się rozwijać i poszerzać horyzonty, którzy są ludźmi ambitnymi, kreatywnymi, którym nie brakuje motywacji do działania i pasji, którą możemy się wspólnie dzielić łącząc przy tym dobrą zabawę i szeroko pojętą integrację studencką.

Dołączenie do ELSA daje Ci możliwość poznania prawa w trochę inny sposób niż dane Ci jest to podczas zajęć z wykładowcami. ELSA to idealna okazja do organizacji konkursów, praktyk, seminariów, konferencji, szkoleń, obozów, projektów ogólnopolskich i międzynarodowych, wyjazdów na wizyty do grup lokalnych ELSA w całej Europie.

 

Jak do nas dołączyć? To nic trudnego. 

  • Należy pobrać deklarację członkowską, wydrukować ją i wypełnić
  • Po wypełnieniu deklaracji, jeżeli jesteś zdecydowany/a na konkretną dziedzinę, skontaktuj się z VP bądź monitoruj naszą stronę internetową lub fanpage na Facebook’u by się dowiedzieć o najbliższym zebraniu działki.
  • Po przejściu 3-miesięcznego okresu próbnego, polegającego na aktywnej działalności, możesz przystąpić do egzaminu członkowskiego, który nie będzie dla Ciebie problemem po okresie przygotowawczym
  • Jeżeli wynik egzaminu członkowskiego jest pozytywny – witamy wśród pełnoprawnych członków ELSA!